ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. אודות
  3. איך המרכז יכול לעזור לי

איך המרכז יכול לעזור לי?

אלפא בריין סנטר הוא מרכז לאימון מוחי הנותן מענה לקשיים הרבים שאיתם מתמודדים אנשים עם הפרעות שמקורן, בין היתר, בפעילות מוחית בלתי סדירה.

הפרעה טורדנית כפייתית, חרדות, דיכאון, לקויות למידה והפרעת קשב וריכוז, מוגדרות כהפרעות הנובעות מתפקוד מוחי לקוי. הבשורה היא שניתן לטפל בהן באמצעות אימון מוחי.

במרכז אלפא בריין סנטר הטיפול במרכז מתמקד באיתור פעילות מוחית בלתי סדירה והתאמת תכנית טיפול אישית שתסדיר פעילות זו באמצעות נוירופידבק, ביופידבק ו CBT  - טיפול התנהגותי קוגניטיבי.

כשתרופות לא עוזרות באופן מלא, כשטיפולים אחרים אינם משיגים את השיפור הרצוי – זה הזמן לטפל באמצעות אימון מוחי ולשפר את איכות החיים והתפקוד.

אימון מוחי אינו מחליף טיפול תרופתי. אימון מוחי ניתן כטיפול משלים ומשיג תוצאות שיפור משמעותיות בהפחתת סימפטומים, עוצמת ההפרעה והתמודדות עם קשיים.

הטיפול המיושם במרכז אינו תרופתי, אינו פולשני ונטול תופעות לוואי וכאב, והשפעתו המיטיבה הוכחה מדעית ומחקרית.
השיטה והטכנולוגיה בה משתמשים במרכז מתקדמת ומבוססת על מחקרים רבים שהוכיחו את יעילותה.

השפעתו המיטבית של האימון המוחי במרכז אלפא בריין סנטר ניכרת באלפי המטופלים שהצליחו - בזכות הטיפול במרכז, לשנות את חייהם לטובה מן הקצה אל הקצה.

אנשי המקצוע באלפא בריין סנטר בעלי גישה טיפולית ומיומנות גבוהה, הכשרה וניסיון רב. הטיפול במרכז מתבצע באחריות, בליווי .Ph.D מלא, בפיקוח ובקרה של מנהלת המרכז ד"ר אירנה נתנאל, 

 


במרכז אלפא בריין סנטר הטיפול באמצעות אימון מוחי משלב טיפול בנוירופידבק, ביופידבק ו CBT  - טיפול התנהגותי קוגניטיבי. הטיפול מותאם לכל מטופל, בהקשר להפרעה ממנה הוא סובל ולשיפור הרצוי. 
במרכז תמצאו את כל הטיפולים לשיפור תפקודי המוח – תחת קורת גג אחת
.

logo בניית אתרים