ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. אודות
  3. מידע נוסף
  4. נוירופידבק
  5. חדר כושר למוח: אימון מוחי בשיטת הנוירופידבק

חדר כושר למוח: אימון מוחי בשיטת הנוירופידבק

לא רק הגוף זקוק לאימון. חדר כושר למוח זה לא קלישאה. במרכז אלפא בריין סנטר, המרכז המתקדם בארץ לשיפור תפקודי המוח, תמצאו מרכז טיפולים שמהווה מעיין חדר כושר למוח, הפועל בשיטה ובטכנולוגיה מקצועית ומתקדמת שמשתמשים בה במרכזים רפואיים בארץ ובעולם.

חדר הכושר של אלפא בריין סנטר מאמן ומחזק את המוח, האיבר שאחראי על מערכות רבות וחיוניות בגוף האדם. אימון מוחי שניתן בו מבוסס על העיקרון שהמוח הוא איבר גמיש, שניתן לשפר את תפקודו. כך, ללא מאמץ, באופן טבעי לחלוטין, בלי תופעות לוואי וללא אמצעים פולשניים, מאמנים את המוח ומצליחים לשפר את איכות החיים.

אימון מוחי, כפי שהוכח מחקרית ומדעית, מסייע במיגור הפרעות נפשיות ונוירו התפתחותיות, מפחית קשיים, ומשפר יכולות וקוגניציה.  

האימון במרכז אלפא בריין סנטר מיועד לאנשים הסובלים משורה של הפרעות וקשיים, אך לא פחות מכך, גם לאנשים בריאים לחלוטין, שמעוניינים למקסם את היכולות שלהם ולמנף את החוזקות שלהם. אנשים שרוצים לשפר ולחזק יכולות קוגניטיביות, זיכרון, מהירות תגובה, עיבוד נתונים, התנהלות, התארגנות, לשפר ביצועים, תפיסה מרחבית ועוד.

למעשה, אימון מוחי, לדברי ד"ר נתנאל (Ph.d), מנהלת מרכז אלפא בריין סנטר יכול לעזור לכולם, לכל מי ששואף להשתפר ולמצות את היכולות שלו.

אימון מוחי בשיטת נוירופידבק הוא טיפול לכל דבר ועניין. אף שאינו מחליף טיפול תרופתי, הוא מסייע במקרים שבהם טיפולים אחרים, כמו תרופות, לא הצליחו לספק מענה מלא. זו הסיבה שגם ברפואה הקונבנציונאלית ניתן לראות שממליצים עליו. הוא כלי טיפולי משלים עם יכולות אדירות שתוצאותיו החיוביות נבדקו והוכחו על פני שנים.

בדיוק כמו בחדר כושר, וקל וחומר כאשר מדובר בחדר כושר למוח, חשוב לבצע את האימון המוחי באופן מקצועי ובהנחיית גורמי מקצוע.

כשמדברים על קווים מנחים לאימון מוחי בטוח ומקצועי, כדאי לעקוב מקרוב אחר הדרך שבה הוא מתבצע באלפא בריין סנטר: מכשור ותוכנות מתקדמות ומקצועיות, שאושרו על ידי מנהל המזון והתרופות האמריקאי, שיטה וטכנולוגיה מוכרות ומוכחות בעולם המדע והמחקר, בדיקת QEEE   (אלקטרו אנצפלו גרמה ) שממפה את הפעילות המוחית ומאתרת את המוקד במוח שבו יש לטפל, התאמת תכנית טיפולים אישית, והכול בליווי אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב.

חשוב לדעת, כי מעבר להיותו כלי טיפולי אקטיבי לשיפור התמודדות עם קשיים רבים, האימון המוחי מהווה גם טיפול מונע להידרדרות קוגניטיבית, משפיע לטובה על תפקוד גופני, ומשפר את מערכת החיסון שכל כך חשובה לנו בימים אלה.

אם פעם ידענו ש'לפתור תשבצים' זה טוב למוח, היום אנחנו יודעים שהודות לחקר המוח ולהתפתחות מרכזים כמו אלפא בריין סנטר, יש דרך אמינה, מוכחת, טבעית ויעילה, לשפר את תפקודי המוח, ולצמצם את הנסיגה הטבעית שמתרחשת במוחנו בחלוף השנים.

logo בניית אתרים