אלפא בריין סנטר

אלפא בריין סנטר הוא מרכז לשיפור תפקודי המוח שמטפל באמצעות שיטה ייחודית ומתקדמת של אימון מוחי, בבעיות רפואיות ונוירו-התפתחותיות מורכבות. הפרעת קשב וריכוז, דיכאון, חרדות, לקויות למידה, הפרעה טורדנית כפייתית, מיגרנות, אוטיזם ועוד, המשותף לבעיות אילו שהן מושפעות מפעילות מוחית לא תקינה. האם אפשר לתקן את המוח? באלפא בריין סנטר מצליחים לתקן את הפעילות המוחית הלא מיטבית ולנרמל אותה. עם השיפור בפעילות המוחית המטופל חווה שיפור בהפרעה, בתסמינים, בתפקוד ובאיכות החיים.  


עולם המדע והמחקר מתקדם ללא הרף, וגילה זה מכבר את יתרונותיו של האימון המוחי על פני טיפולים אחרים, שלא השיגו את השיפור הרצוי. כאשר טיפולים תרופתיים לא מצליחה לספק מענה מלא לשלל בעיות, יותר ויותר אנשים פונים לטיפול באימון מוחי ומוכיחים – ניתן להתגבר על בעיות מורכבות ולהשאיר אותן מאחור. 


הטיפול במרכז אלפא בריין סנטר הוכח מדעית ומחקרית, ומוכר ומיושם במרכזים רפואיים בארץ ובעולם. הטיפול לא תרופתי, לא פולשני, ללא תופעות לוואי וללא כאב. זהו טיפול שאי אפשר להתווכח עם התוצאות החיוביות שלו, שאגב, נשמרות לאורך זמן, גם לאחר שהטיפול הסתיים.

במרכז אלפא בריין סנטר ניתן למצוא את כל הטיפולים לשיפור תפקודי המוח תחת קורת גג אחת: נוירופידבק, ביופידבק וטיפול התנהגותי קוגניטיבי – CBT. כל אחד מהטיפולים מיושם בהתאם לצורך ועל ידי אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון לכך.

אז מה זה אימון מוחי באלפא בריין סנטר?

אימון מוחי הוא תרגול של אזורים שונים במוח על ידי התמודדות ממוקדת עם משימות הדורשות הפעלה יעילה של אזורים אילו. השפעתו של האימון המוחי הוכחה במחקרים רבים, ומבוססת על ההנחה הבאה: המוח שלנו הוא איבר גמיש שניתן להשפיע עליו.

הטיפול במרכז מתמקד באיתור פעילות מוחית בלתי סדירה והתאמת תכנית טיפול אישית שתסדיר פעילות זו.

באלפא בריין סנטר מבצעים לכל מטופל בדיקת התאמה לטיפול, ולאחריה בדיקת QEEG ,שממפה את הפעילות המוחית ומאתרת את שורש הבעיה - פעילות לא מיטבית שצריך לטפל בה. באמצעות דיוק הבדיקה ניתן להתאים תכנית טיפולים אישית לכל מטופל ולטובת השיפור הרצוי אצלו.  

תהליך הבדיקה והטיפול במרכז  אלפא בריין סנטר הם בפיקוח ובליווי של ד"ר אירנה נתנאל Ph.D מנהלת המרכז ובעלת ניסיון רב בתחום, ואנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון. 


טואול - בניית אתרים