טיפול בבעיות זיכרון

מה רציתי להגיד? איך קוראים לזה? מה תכננתי לעשות? ברחה לי המילה. קשיים בזיכרון יכולים להופיע במהלך החיים על רקע גיל מתקדם, מתח, חרדה, אירוע רפואי או טראומה, ולפעמים גם בלי סיבה שניתן להצביע עליה.

דבר אחד ברור, בעיות זיכרון נובעות, בין היתר, מפעילות מוחית לא מיטבית, אך לא חייבים להשלים איתן, הן לא גזירת גורל. מה הפתרון? איתור שורש הבעיה וטיפול בה באמצעות אימון מוחי מתקדם וחדשני.


טיפול ב NeuroFeedback – נוירופידבק באלפא בריין סנטר

NeuroFeedback – נוירופידבק היא שיטת טיפול מתקדמת של אימון מוחי, שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה. 

בכל רגע נתון, מתרחשת באזורים השונים במוחנו פעילות חשמלית המתבטאת בהופעת גלי מח שונים. פעילות חשמלית תקינה מעידה על תפקוד מוחי תקין – וחריגות בפעילות החשמלית עשויות להיות סיבה להפרעות השונות ולקשיים בתפקוד האדם. 

הטיפול בבעיות זיכרון באלפא בריין סנטר מתמקד באימון אזורים ספציפיים במוח, ושיפור התפקוד שלהם באופן ממוקד. הטיפול אינו תרופתי, אינו פולשני ונעדר תופעות לוואי, ותוצאותיו נשמרות גם לאחר סיום הטיפול.

מהלך הטיפול באלפא בריין סנטר

באלפא בריין סנטר לכל מטופל מתבצעת בדיקת התאמה לטיפול ובדיקת QEEG שאינה פולשנית. בדיקה זו  ממפה את הפעילות המוחית, ומאתרת פעילות מוחית לא תקינה. דיוק הבדיקה מאפשר התאמת תכנית טיפולים אישית, להשגת שיפור בפעילות המוחית הספציפית של כל מטופל. בעזרת סדרת טיפולים קצרה של אימון מוחי ניתן להשיג שיפור משמעותי בבעיות הזיכרון. 


טיפול בבעיות זיכרון
טואול - בניית אתרים