ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין


הפרעות קשב וריכוז הפכו בשנים האחרונות לביטוי שגור ולאחד מן הנושאים המדוברים ביותר במאה ה – 21. כיום אנו למדים כי למעלה מ – 10% מן בני הנוער בעולם סובלים מהפרעות אלו כאשר 15% מן האוכלוסייה המבוגרת סובלת גם היא מאותה הפרעה. הפרעה זו פוגעת במגוון רחב של תחומי החיים לרבות בסיטואציות חברתיות, משפחתיות ובספסל הלימודים. אנשים רבים משתמשים בתרופות לרבות ריטלין לשם טיפול בהפרעות אלו ותוהים האם ניתן לטפל בהן ללא שימוש בריטלין ו/או בתכשירים כימיים ופולשניים כלל. התשובה היא כן.


אנו מאמינים שיש לכם לא מעט שאלות אודות טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של אלפא בריין סנטר פה לעשות לכם סדר ולענות לכם על כל השאלות הרלוונטיות.

טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין


עושים מעט סדר – מה הן הפרעות קשב וריכוז?


מוטב שנבין מה הן הפרעות קשב וריכוז. אנו מאמינים שיצא לכם לשמוע לא מעט פעמים את הביטוי ואף במקרים רבים תהיתם האם גם אתם סובלים מהפרעות אלו. הפרעות קשב וריכוז מאופיינת בהיפר-אקטיביות, אימפולסיביות, תנועתיות גבוהה, קושי בדחיית סיפוקים, חוסר מנוחה, מחשבות בלתי פוסקות, יריית תשובות, פטפטנות וחוסר יכולת להתרכז לאורך זמן ממושך.


אנשים הסובלים מהפרעות קשב וריכוז הם אנשים אשר מסוגלים להיות בכל אירוע שקורה בסביבה בלי לאבד פרט אחד, מדובר בתכונה חיובית בנושאים מסוימים בחיים אך כאשר קיים הצורך להתרכז בדבר אחד בלבד הפרעה זו הופכת למטרד של ממש.


האם ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין?


אנשים רבים תוהים האם ניתן לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין ותרופות. אנו למדים כי המון תרופות מלוות לעיתים בתופעות לוואי רבות אשר הופכות את חייהם של המטופלים בתרופות למטרד, כמו כן לא כל התרופות עוזרות לכולם (ואין פלא, יש סוגים רבים של הפרעות קשב) ואנו רואים כי פציינטים רבים מחפשים אחר פתרון אחר. כיום ניתן למצוא מגוון רחב של שיטות בהן תוכלו לטפל בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין כאשר שיטת הנוירופידבק נחשבת לשיטה המובילה ביותר.


שיטת נוירופידבק – טיפול בטוח ולא פולשני


נוירופידבק נחשבת לאחת השיטות המובילות ופורצות דרך לשם טיפול בהפרעות קשב וריכוז ונחשבת לטיפול מאושר ובטוח, שאיננו פולשני כלל וללא שימוש בחומרים כימיים ותופעות לוואי.


נוירופידבק היא טכנולוגיה חדשנית ומהפכנית. "ה- AI של עולם הטיפולים בהפרעות קשב וריכוז." אשר באמצעותה ניתן לתת מענה נרחב למגוון רחב של מקרים לרבות הפרעות קשב וריכוז, בשלב הראשוני של הטיפול בשיטה זו מבצעים מדידה של פעילות המוח (באופן לא פולשני), כדי לזהות האם ישנה חריגה בתפקוד המוחי, מה שיכול להעיד על הפרעת הקשב והריכוז. עכשיו כשזיהינו את הבעיה הפתרון בדרך.


באמצעות שיטה זו אנו יכולים לאמן את המוח שלנו לחזור לאיזון ולתפקד בצורה אופטימאלית לצד שימוש במכשור טכנולוגי מתקדם העומד בכל דרישות הבטיחות והתקנים הבינלאומיים המחמירים. במהלך הבדיקה והטיפול המערכת יודעת לאפיין ולנתר את הפעילויות המוחיות ונותנת משוב בזמן אמת על פעילויות נכונות ומשוב שלילי על פעולות שאינן נכונות כלל. כאשר המוח שלנו חוזר לאיזון אנו נחווה שיפור בסימפטומים המקושרים להפרעות הקשב. אנו פתאום נראה שהילד מסוגל לשבת בשיעור בלי להפריע, נתחיל לקבל דיווחים על שינוי מבית הספר, הילד עצמו יספר לנו שהוא מרגיש טוב יותר, עם החברים, בלימודים, כשהוא מסוגל לשלוט בתגובות שלו ולמנוע התפרצויות.


"קיבלנו ילד חדש" הורים רבים מעידים ומתכוונים לכל מילה.


טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין – אלפא בריין סנטר


אם חיפשתם טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא ריטלין. אם אתם רוצים לנסות עוד משהו מלבד הטיפול התרופתי, כחיזוק לשיפור המצב הקיים, כך או כך, הרי לכם שהגעתם למקום הנכון.


אלפא בריין סנטר הינו מרכז אימון מוחי וטיפולי נוירופידבק בשיטה המתקדמת בעולם לאימון המוח הנקראת 'דיפ בריין נוירופידבק'. מרכז גדול וותיק הפועל בירושלים, אשדוד ובני ברק\רמת גן, וכן מפעיל מערך טיפולים בייתיים אצלכם בבית. כך שלא משנה איפה אתם גרים, הילד שלכם יכול גם לקבל את הטיפול שיעזור לו להתגבר על הפרעת הקשב והריכוז.


כל הטיפולים הניתנים במסגרת המרכז אינם טיפולים תרופתיים וכולם הוכחו עם למעלה מ-87% הצלחה, הן מבחינה קלינית, מדעית ומחקרית.


אנשי המקצוע באלפא בריין סנטר הינם בעלי גישה טיפולית לצד ניסיון, מוניטין והכשרה איכותית. כל הטיפולים מתבצעים בליווי מלא ובהתאמה אישית אל המטופל ואל אורח חייו תוך כדי פיקוח ובקרה של ד"ר אירנה נתנאל (Ph.D).

logo בניית אתרים