ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

טיפול בחרדות ודיכאון

אפשר להתגבר על חרדות ודיכאון, הן אינן הפרעות שמהוות גזירת גורל. הודות לטיפול באמצעות אימון מוחי במרכז "אלפא בריין סנטר" אפשר לחוות שיפור גדול בתסמינים ואף להשתחרר מהן לגמרי ולהשאיר אותן מאחור.

טיפול בחרדות ודיכאון באמצעות אימון מוחי מאפשר למצוא את שורש הבעיה, ולטפל בה באופן ממוקד ומדויק, שיש לו אחוזי הצלחה גבוהים, בהתמודדות יעילה וחיובית עם החרדה והדיכאון והתגברות עליהן – אחת ולתמיד.

אנשים מתמודדים במשך שנים עם חרדות ודיכאון ולא מצליחים להיפטר מהן, גם לא באמצעות תרופות וטיפולים אחרים, בזמן שטיפול באמצעות אימון מוחי מצליח בסדרת טיפולים קצרה לשפר את איכות חייהם לבלי הכר. יתרונותיו של הטיפול הם רבים: הוא בטוח, אינו פולשני, אינו כרוך בכאב, הטיפול אינו תרופתי ואין לו תופעות לוואי, ומעל הכול, תוצאות השיפור מופיעות בפרק זמן קצר יחסית ונשמרות לטווח ארוך.

טיפול בחרדות ודיכאון באמצעות אימון מוחי

טיפול בחרדות ודיכאון לרוב יהיה טיפול תרופתי, אך לא פעם טיפול תרופתי אינו עוזר באופן מלא ומיטבי, והסובלים מהפרעות אילו מחפשים אחר פתרון, עבורם, הפתרון הוא ללא ספק - טיפול בעזרת אימון מוחי.

טיפול בחרדות ודיכאון בעזרת אימון מוחי מתבסס על כך שאילו הן הפרעות הנובעות, בין היתר, מאי סדירות של הפעילות המוחית. טיפול באימון מוחי מווסת את הפעילות המוחית הלא סדירה הזו, ומנרמל אותה כשל אדם בריא, וכך המטופל חווה הפחתה בעוצמת הסימפטומים, שיפור בתפקוד ואף מצליח להשתחרר מהחרדות והדיכאון לגמרי.

אצל אנשים הסובלים מחרדות ודיכאון ניתן לראות בבירור פגיעה בפעילות המוחית שלהם. בדיקת QEEG  שאינה פולשנית מאתרת את מוקד הפגיעה במוח, וכך מותאם טיפול אישי שמתקן את הפגיעה ומטפל בשורש הבעיה. בדיקה חוזרת שמתבצעת לאחר הטיפול מציגה את השיפור שהושג, ומוכיחה פעם אחר פעם – טיפול בחרדות ודיכאון באמצעות אימון מוחי זה הטיפול הטוב ביותר עבור אנשים שלא מצאו מזור בטיפולים אחרים.

טיפול חרדות ודיכאון בנוירופידבק

במרכז "אלפא בריין סנטר" אנו מטפלים בחרדות ודיכאון בעזרת נוירופידבק. נוירופידבק זוהי שיטת טיפול מתקדמת של אימון מוחי שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. הטיפול בנוירופידבק מאמן אזורים ספציפיים במוח ומשפר את התפקוד שלהם באופן ממוקד. היתרון הגדול הוא שהשיפור שהושג נשמר גם לאחר שהטיפול הסתיים. כשנוצרה "למידה" המוח זוכר אותה. התהליך דומה ללימוד רכיבה על אופניים, כשהמוח לומד לשלוט במיומנות הזו הוא אינו שוכח אותה.


איך מתחילים לטפל בחרדות ודיכאון בעזרת נוירופידבק?

לפני שמתחילים לטפל מאתרים את מוקד הבעיה. בשלב הראשון מתבצעת בדיקת QEEG אשר במהלכה ממפים את הפעילות המוחית של המטופל, כך מאתרים פעילות מוחית שאינה תקינה. בעזרת דיוק הבדיקה ניתן להתאים תכנית טיפולים אישית. שלב הטיפול הוא תהליך הדרגתי המבוסס על התניה אופרנטית על ידי שימוש  בסרט, משחק וידאו. המטופל מחובר לאלקטרודות מצד אחד ולמכשיר שמקרין סרט, משחק וידאו מצד שני. במהלך הצפייה אלקטרודות מנטרות את הפעילות החשמלית של מוחו של המטופל והוא לומד לשנות את הפעילות הזו ולשפר אותה.

בטיחות הטיפול במרכז "אלפא בריין סנטר"

הטיפול בנוירופידבק במרכז לשיפור תפקודי המוח "אלפא בריין סנטר"מתאים למבוגרים ולילדים. הטיפול אינו פולשני, אינו תרופתי ואינו כרוך בתופעות לוואי. הייעוץ הראשוני, הבדיקה, התאמת תכנית הטיפולים והטיפולים עצמם, לכל אורך הדרך, מתבצעים בפיקוח ובליווי של ד"ר נתנאל Ph.D מנהלת מרכז 'אלפא בריין סנטר' ואנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון. הטיפול מתבצע בציוד שאושר על ידי ה FDA - מנהל המזון והתרופות האמריקאי, בשיטה ובטכנולוגיה מתקדמת ומקצועית, שהוכחה מדעית ומחקרית, ואשר משתמשים בה במרכזים רפואיים בארץ ובעולם. 


טיפול בחרדות ודיכאון
logo בניית אתרים