טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות

האם יש טיפול בהפרעת קשב וריכוז ללא תרופות? במקום להגיד לכם שכן, אפשר בהחלט, נחזיר לכם בשאלה: כהורים לילדים עם הפרעת קשב וריכוז, כמבוגרים שסובלים מהפרעת קשב וריכוז, האם הטיפול התרופתי עוזר לכם באופן מיטבי ובאופן שבו ציפיתם? אם נכנסתם לקרוא את המאמר הזה כנראה שאתם מחפשים דרך לשפר את איכות החיים שלכם או של הילד שלכם, אז תקשיבו טוב ובריכוז. 

  

מחקרים קובעים שאימון מוחי הוא טיפול בהפרעת קשב וריכוז ללא תרופות יעיל באותה רמת יעילות כמו טיפול תרופתי. . יעילותו של הטיפול הוכחה מדעית ומחקרית ומשתמשים בה במרכזים רפואיים בארץ ובעולם. יתרונות הטיפול הם רבים. מדובר בטיפול שאינו פולשני, אינו כרוך בתופעות לוואי או כאב, ילדים ימצאו אותו חוויתי ומהנה, ומעל הכול, תוצאותיו נשמרות לטווח ארוך, ואינן מתמוססות לאחר סיום הטיפול, אף שנים לאחר מכן.   


כשמדברים על טיפול בהפרעת קשב וריכוז ללא תרופות אין כל ספק, אימון מוחי בנוירופידבק משיג תוצאות חיוביות שאי אפשר להתווכח איתן.


אחד היתרונות הגדולים של טיפול בהפרעת קשב וריכוז ללא תרופות באמצעות אימון מוחי הוא שהטיפול מותאם אישית לכל אחד ואחת. נקודת ההנחה עליה מתבססת שיטת הטיפול היא שהמוח הוא איבר גמיש וניתן לשנות אותו באמצעות תהליך של למידה. כיוון שהפרעת קשב וריכוז היא הפרעה שמקורה, בין היתר, בפעילות מוחית בלתי סדירה. טיפול בנוירופידבק מלמד את המוח לתקן ולווסת את הפעילות הזו וכך מצליחים להפחית את תסמיני ההפרעה ואף למגר אותם. 


טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות באמצעות נוירופידבק

נוירופידבק זוהי שיטת טיפול מתקדמת של אימון מוחי שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה, כשל אדם בריא.

האימון המוחי מאמן אזורים ספציפיים במוח ומשפר את התפקוד שלהם באופן ממוקד. הטיפול אינו תרופתי, אינו פולשני ונעדר תופעות לוואי. הטיפול משפיע לאורך זמן. כשנוצרה "למידה" המוח זוכר אותה. התהליך דומה ללימוד רכיבה על אופניים, כשהמוח לומד לשלוט במיומנות הזו הוא אינו שוכח אותה.


מהלך הטיפול בנוירופידבק - ללא  תרופות

טיפול בהפרעת קשב וריכוז ללא תרופות בנוירופידבק כולל: 

1. איתור מוקד הבעיה - בשלב הזה מתבצעת בדיקת QEEG אשר במהלכה ממפים את הפעילות המוחית של המטופל, כך מאתרים פעילות מוחית שאינה תקינה.

2. בניית תוכנית טיפולים אישית - אשר הינה מדוייקת ומותאמת באופן ספציפי למטופל.

3. האימון – זהו תהליך הדרגתי המבוסס על התניה אופרנטית על ידי שימוש במשוב ויזואלי או שמיעתי. במהלך האימון אלקטרודות מנטרות את הפעילות החשמלית של מוחו של המטופל והוא לומד לשנות את הפעילות הזו ולשפר אותה בהתאם למשוב המתקבל.

טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות - על בטיחות הטיפול

הטיפול בנוירופידבק במרכז לשיפור תפקודי המוח "אלפא בריין סנטר" מתאים למבוגרים ולילדים. הטיפול אינו פולשני, אינו תרופתי ואינו כרוך בתופעות לוואי. הייעוץ הראשוני, הבדיקה, התאמת תכנית הטיפולים והטיפולים עצמם, לכל אורך הדרך, מתבצעים בפיקוח ובליווי של ד"ר נתנאל Ph.D מנהלת מרכז "אלפא בריין סנטר" ואנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון. הטיפול מתבצע בציוד שאושר על ידי ה FDA - מנהל המזון והתרופות האמריקאי, בשיטה ובטכנולוגיה מתקדמת ומקצועית,. כל הציוד והתוכנות מוכרות בעולם המדע והרפואה ונמצאים בשימוש במרכזים רפואיים בארץ ובעולם. לטיפול באמון מוחי בשיטת הנוירופידבק תשתית מדעית ומחקרית מוצקת,


טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות
טואול - בניית אתרים