טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות: האם זה אפשרי?


הפרעות קשב וריכוז כבר מזמן הפכו לביטוי שגור ולחלק בלתי נפרד מן החיים שלנו, אנו למדים כי קרוב ל – 12% מן אוכלוסיית העולם סובלים מהפרעות קשב וריכוז ברמות משתנות. כיום תוהים אנשים רבים האם הם יכולים לטפל בקשב וריכוז ללא טיפול פולשני וללא צורך בלקיחת תרופות – התשובה היא חד משמעית כן.


אתם בטח תופתעו לגלות שהיעילות גם עומדת בעיניה ועבור אנשים רבים הצליחה להשיג תוצאות טובות אף יותר מן השיטה המסורתית. באמצעות אימון מוחי בשיטת נוירופידבק אנשים רבים הצליחו לשנות את החיים שלהם מן הקצה אל הקצה. אנו מאמינים שש לכם לא מעט שאלות – בדיוק לשם כך אנשי המקצוע של Alpha Brain Center פה לעשות לכם סדר.

טיפול בקשב וריכוז ללא תרופות


"האם ניתן לטפל בקשב וריכוז ללא תרופות?"


הפרעות קשב וריכוז ברוב המקרים הינם תולדה של חוסר איזון בפעילות המוחית. לרוב הדרכים השכיחות לטיפול בהפרעות קשב וריכוז יהיו באמצעות טיפולים תרופתיים. טיפול בתרופות יכול להיות לעיתים מלווה בתופעות לוואי, כמו כן אנו למדים כי ישנם לא מעט אנשים באוכלוסייה אשר התרופות אינן עוזרות להם כלל והם מעוניינים בפתרון אחר – ללא תופעות לוואי וללא צורך בנטילת תרופות.


ניתן למצוא היום לא מעט שיטות אלטרנטיבות ודרכים אחרות לשם טיפול בקשב וריכוז כאשר אחת השיטות הבולטות והמובילות ביותר היא שיטת ה-נוירופידבק אשר מזמן כבר הפכה לביטוי שגור בעולמם של מאובחני קשב וריכוז רבים.


נוירופידבק – טיפול בקשב וריכוז


נוירופידבק נחשבת לאחת מן שיטות האימון הטובות עם שימוש בטכנולוגיה מתקדמת ביותר ופועלת באופן ישיר על תפקוד המוח שלכם כאשר המטרה היא ללמד את המוח שלנו לתפקד בצורה יעילה ונכונה יותר אל מול גירויים שונים. נוירופידבק איננו טיפול פולשני והמטרה שלו לתת מענה רחב טווח. בשונה מטיפולים ושיטות אחרות שיטה זו אפקטיבית לאורך זמן ולטווח ארוך והשפעות הטיפול החיוביות אינן מתפוגגות ברוב הפעמים.


טיפול נוירופידבק הינו טיפול הנעשה בלווי ופיקוח של אנשי מקצוע מן המובילים בתחומם. המטרה שלכם תהיה לקבל טיפול בשיטה המתקדמת ביותר, עם שימוש בטכנולוגיות מוכרות בעולם המדעי מקצועי, שבהם עושים שימוש גם במרכזים רפואיים בארץ ובעולם.


האם מדובר בטיפול בטיחותי?


בטיחות הטיפול היא אחד הנושאים החשובים ביותר ואיננו מקלים בו ראש בשום פנים ואופן. טיפול נוירופידבק כמו שהצלחתם להבין איננו טיפול פולשני כלל, איננו כרוך במתן ונטילת תרופות ובשום תופעות לוואי נסתרות ו/או גלויות לעין.


נוירופידבק נחשב לאחד מן הטיפולים המובילים ביותר כיום לקשב וריכוז ותוכנית הטיפולים לצד עצימותם מאובחנים ומותאמים אישית לצרכים האישיים שלכם לאורך כל הדרך. הטיפול מתבצע בפיקוח ובליווי מלא של ד"ר נתנאל Ph.D בעלת מרכז אלפא בריין סנטר לצד אנשי מקצוע מן המובילים בתחומם אשר צברו ניסיון, ידע ומוניטין בתחום.


כל הציוד איתו ניקח חלק במהלך הטיפול הינו ציוד ייעודי אשר עבר את כל האישורים של הFDA (מנהל המזון והתרופות האמריקאי) וכן קיבל תווי תקן נוספים כמו: תו תקן אירופאי ובינלאומי. לצד שימוש בטכניקות וטכנולוגיות מן המתקדמות במשק היום. לכן, אתם יכולים להסיר דאגה מליבכם מאחר ומדובר בטיפול בטיחותי לכל דבר ועניין.


החשיבות בעבודה עם מרכז המתמחה בטיפול בקשב וריכוז


אנו מאמינים שיצא לכם לפגוש לא מעט בעלי מקצוע בעודכם מעוניינים לטפל בהפרעות הקשב והריכוז שלכם. מחיפוש קטן במנועי החיפוש וברשתות החברתיות אנו רואים מגוון רחב של המלצות, טיפים, בעלי מקצוע ונותני שירות המציגים את עצמם כמתמחים בהפרעות קשב וריכוז. יחד עם זאת רווחת העננה – "איך נוכל למצוא את המקום הטוב ביותר עבורנו?" אנו נרצה לעבוד אך ורק אל מול מרכז המתמחה בנוירופידבק כטיפול לקשב וריכוז, ונשמח לשמוע שיש לו אלפי ממליצים.


להתגבר על הפרעות קשב אחת ולתמיד


אם אתם מחפשים אחר טיפול בהפרעות קשב וריכוז ללא תרופות ועם תוצאות מוכחות בשטח הרי לכם שהגעתם למקום הנכון עבורכם. אלפא בריין סנטר הינו מרכז לאימון מוחי המספק מעטפת מלאה תחת קורת גג אחת למגוון רחב של הפרעות אשר מקורן בין היתר בפעילות בלתי סדירה של המוח, חרדות, הפרעות קשב וריכוז לצד מגוון נושאים נוספים.


המרכז פועל בירושלים, בני ברק\רמת גן ואשדוד, וכן מפעיל מערך של טיפולים ביתיים הפועל אצל המטופלים בבית.


ההבנה שלכם שמה שהיה נכון בעבר כבר לא נכון בהכרח היום, ושהיום כמו שהרפואה מתקדמת, כך גם הטיפול בבעיות כמו הפרעות קשב מתקדם, היא ההבנה שתיקח אתכם לדבר הבא שיסייע לכם או לילדכם להתגבר על הפרעות הקשב.

טואול - בניית אתרים