ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. הטיפולים
  3. נוירופידבק

נוירופידבק

טיפול ב NeuroFeedback – נוירופידבק

הפרעת קשב וריכוז, דיכאון, חרדותOCD (הפרעה טורדנית כפייתית), לקויות למידה, ועוד שורה ארוכה של הפרעות, המשותף לכל התופעות המטרידות האלו הוא שהן מוגדרות כהפרעות מוחיות, וקשורות לאי סדירות בפעילות של המוח. הבשורה: אימון מוחי במרכז אלפא בריין סנטר, מצליח לשפר את איכות החיים של הסובלים מהן בצורה משמעותית.

מה הסוד? שיטה ייחודית מתקדמת, טכנולוגיה חדשנית שקיימת במרכזים רפואיים בארץ ובעולם, תוכנית טיפולים מותאמת אישית לכל מטופל והתוצאות לא מאחרות לבוא.

מה זה נוירופידבק ואיך זה עובד באלפא בריין סנטר?

NeuroFeedback – נוירופידבק היא שיטת טיפול מתקדמת שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה.

בכל רגע נתון, מתרחשת באזורים השונים במוחנו פעילות חשמלית המתבטאת בהופעת גלי מח שונים. פעילות חשמלית תקינה מעידה על תפקוד מוחי תקין – וחריגות בפעילות החשמלית עשויות להיות סיבה להפרעות השונות ולקשיים בתפקוד האדם.

האימון המוחי במרכז אלפא בריין סנטר מאמן אזורים ספציפיים במוח ומשפר את התפקוד שלהם באופן ממוקד. הטיפול אינו תרופתי, אינו פולשני ונעדר תופעות לוואי. הטיפול משפיע לאורך זמן. כשנוצרה "למידה" המוח זוכר אותה. התהליך דומה ללימוד רכיבה על אופניים, כשהמוח לומד לשלוט במיומנות הזו הוא אינו שוכח אותה.

כמה דברים שכדאי לדעת על נוירופידבק באלפא בריין סנטר:

נוירופידבק הינו שם כללי לשיטת אימון מוחי. בתוך שיטה זו יכולים להיות מס' דרכים שונות שלא בהכרח מגובות ומבוססות על מחקרים מדעיים ורפואיים. השיטה והטכנולוגיה המיושמת במרכז אלפא בריין סנטר מבוססת מדעית מחקרית, ומקובלת ומוכרת במוסדות בריאות נחשבים בעולם.

כל מטופל שמגיע למרכז אלפא בריין סנטר נפגש עם ד"ר אירנה נתנאל Ph.D, בעלת ניסיון רב שנים בתחום, שבודקת את התאמתו לטיפול. במידה ויש התאמה, המטופל עובר בדיקת  QEEG שממפה את הפעילות החשמלית במוח, משווה לפעילות תקינה ומאתרת את האזורים במוח שאותם צריך לשפר דרך האימון. בהתאם לתוצאות בדיקה זו ודפוס הגלים האינדיבידואלי של כל מטופל ומטופל, נבנית תוכנית טיפולים אישית.  

הטכנולוגיה באלפא בריין סנטר מאפשרת הסתכלות מקיפה על כל אזורי המוח בשכבות העמוקות תוך מעקב והדמיה בזמן אמת במהלך הטיפול.

הטיפול במרכז מתבצע באחריות, בליווי מלא ובפיקוח ד"ר אירנה נתנאל, Ph.D ואנשי המקצוע של המרכז.

 

יתרונות הטיפול באמצעות נוירופידבק באלפא בריין סנטר

הטיפול מותאם אישית לכל מטופל בהקשר לכל הפרעה

הטיפול הוכח מדעית ומחקרית

תוצאות שיפור נשמרות לטווח ארוך

הטיפול לא פולשני, נטול תופעות לוואי וכאב ואינו תרופתי.

הטיפול מוכר ומיושם במוסדות בריאות נחשבים בארץ ובעולם

85% אחוזי הצלחה

במרכז אלפא בריין סנטר הטיפול באמצעות אימון מוחי משלב טיפול בנוירופידבק, ביופידבק וCBT  - טיפול התנהגותי קוגניטיבי. הטיפול מותאם לכל מטופל, בהקשר להפרעה ממנה הוא סובל ולשיפור הרצוי. 
במרכז תמצאו את כל הטיפולים לשיפור תפקודי המוח – תחת קורת גג אחת
.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים:


logo בניית אתרים