ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. אודות
  3. מידע נוסף
  4. נוירופידבק
  5. נוירופידבק - אימון מוחי

אימון מוחי לקשב וריכוז

נוירופידבק, אימון מוחי - הוכח כפתרון היעיל ביותר להפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה

מאת: ד"ר אירנה נתנאל (Ph.D) מנהלת המרכז לשיפור תפקודי המוח אלפא בריין סנטר

הידעתם?

הוכח מדעית ומחקרית שהפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה נובעות מפעילות מוחית לא סדירה. 

מה עושים?

מאמנים את המוח. באמצעות אימון מוחי, ניתן לתקן את הפעילות המוחית ולהסדיר אותה. 

והתוצאות?

מתגברים על הפרעת הקשב ולקויות הלמידה, חוזרים ללמוד ולהצליח. 

טיפול בהפרעת קשב וריכוז באמצעות נוירופידבק, אימון מוחי

NeuroFeedback נוירופידבק -  היא שיטת טיפול מתקדמת של אימון מוחי שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. הטיפול מתבסס על עקרונות מדעיים. המוח הוא גמיש וניתן ללמד אותו לתקן את עצמו. מאחר שאזורים שונים במוח אחראים על פעולות ומיומנויות שונות, אפשר לאמן אזורים ספציפיים במוח ולשפר את התפקוד שלהם באופן ממוקד. 

זה בדיוק מה שעושים באלפא בריין סנטר. לומדים לאמן את המוח לתפקד טוב יותר. חווית ההצלחה כתוצאה מהטיפול מוכיחה שוב ושוב – אפשר להתגבר על הפרעת קשב וריכוז ולקויות הלמידה. 


למי מתאים הטיפול באלפא בריין סנטר ? 

טיפול בהפרעות קשב וריכוז - הטיפול מתאים לילדים המאובחנים עם הפרעת קשב וריכוז ולקויות למידה, ילדים הסובלים מחרדה, חרדה חברתית וחרדת מבחנים, ילדים הסובלים מאובססיביות, דיכאון ואוטיזם. 

המשותף להפרעות אילו שהן מוגדרות כהפרעות הנובעות מפעילות מוחית לא מיטבית. אימון מוחי בנוירופידבק הוכח מדעית ומחקרית כיעיל עד מאוד בטיפול בהן, הוא משיג שיפור מהותי בסימפטומים וחלק מההפרעות מצליח למגר לגמרי. 

טיפול בנוירופידבק מהווה בשורה אמיתית לילדים עם לקויות למידה והפרעת קשב. סוף כל סוף הם מצליחים להבין את הנלמד, לשבת שיעור שלם בריכוז, לסיים משימות, ליהנות מהקריאה, להשתלב בחברה, להדביק את הפער הלימודי בכתה, להצטיין ולממש את היכולות והכישורים שלהם. 


כיצד מטפלים באלפא בריין סנטר בהפרעת קשב וריכוז ובלקויות למידה?

בדיקת QEEG שאינה פולשנית ממפה את הפעילות המוחית ומאתרת אי סדירות. כעת מותאמת תכנית טיפולים אישית לכל מטופל והאימון יוצא לדרך. הטיפול לא פולשני ומתבצע באמצעות מכשור מקצועי ומתקדם, שאושר על ידי ה FDA – מנהל המזון והתרופות האמריקאי, בשיטה שהוכחה מדעית ומחקרית,  המיושמת בבתי חולים בארץ ובעולם. הטיפול באלפא בריין סנטר מתבצע על ידי אנשי מקצוע בעלי גישה טיפולית, הכשרה, הסמכה וניסיון רב, באחריות ובפיקוח מלא של ד"ר אירנה נתנאל (Ph.D).


כמה דברים שכדאי לדעת על טיפול בנוירופידבק, אימון המוחי באלפא בריין סנטר

1) היתרון הגדול של האימון המוחי הוא שתוצאותיו החיוביות נשמרות.  ברגע שנוצרה למידה המוח זוכר אותה. התהליך דומה ללימוד רכיבה על אופנים, ברגע שהמוח לומד לשלוט במיומנות הזו הוא אינו שוכח אותה. 

2) הטיפול מהנה וחוויתי, אינו פולשני, נטול כאב ותופעות לוואי.

3) האימון המוחי משפר את יכולת הקשב והריכוז, אי שקט, מוסחות, הבנת הנלמד, יכולת הקריאה, מיקוד במשימות, סדר וארגון, מיומנויות החשבון,  זיכרון ותפקודים קוגניטיביים. האימון יעיל עד מאוד גם בהפחתת חרדה חברתית, חרדת מבחנים ואובססיביות.   

4) תוצאותיו החיוביות של האימון המוחי באות לידי ביטוי גם בתחום הרגשי שהולך ומשתפר, יכולת ההבעה, השפה, הביטחון העצמי והדימוי החברתי.

5) בדיקת ההתאמה לטיפול ללא התחייבות!


דוקטור נתנאל

דוקטור נתנאל (Ph.D) - מנהלת המרכז

logo בניית אתרים