ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. במה המרכז מטפל
  3. חרדות

טיפול בחרדות

מה זה חרדות?

הפרעת חרדה נפוצה עד מאוד. לחץ, מחנק, שיתוק, רעידות, הזעה וקשיי נשימה, הם רק חלק מהתסמינים שחווים אנשים הסובלים מהפרעת חרדה. החרדה פוגעת באיכות החיים וביכולת התפקוד עד מאוד. הטיפולים הקונבנציונאליים לחרדה אינם עוזרים באופן מלא לכולם. לא כל הסובלים מחרדה מגיבים טוב לטיפול התרופתי שניתן להם. 

טיפול בחרדות באלפא בריין סנטר

במרכז לשיפור תפקודי המוח אלפא בריין סנטר אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב שנים בתחום הטיפול באמצעות אימון מוחי בנוירופידבק, ביופידבק ו CBT  טיפול התנהגותי קוגניטיבי.


הודות לטיפול בחרדות במרכז, מטופלים רבים עם חרדה הצליחו לשפר את איכות החיים ורמת התפקוד שלהם בצורה משמעותית, ואף למגר את הפרעת החרדות. 

אתם יכולים להיפטר מהחרדה

לקביעת פגישת התאמה לטיפול

אלפי מטופלים מרוצים

87% הצלחה


לא פולשני, ללא תרופות


מוכח מדעית ומחקרית

טיפול מותאם אישית

מטפלים בעלי הכשרה וניסיון

אפקטיבי לטווח ארוך

ללא תופעות לוואי

 

 החרדות גבו ממני מחיר כבד אישי ותעסוקתי. הייתי כבול לחרדות שהשפיעו עלי בכל תחום. טיפול בנוירופידבק ביחד עם טיפול ב CBT שקיבלתי במרכז הצליחו להוציא אותי מהחרדות. חזרתי לתפקוד מלא.


טיפול בחרדות באמצעות נוירופידבק, אימון מוחי

חרדה היא הפרעה הנובעת, בין היתר, מפעילות מוחית בלתי סדירה. הבשורה - ניתן לטפל בה באמצעות אימון מוחי.

NeuroFeedback – נוירופידבק היא שיטת טיפול מתקדמת שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה.

בדיקת QEEG מבצעת מיפוי לפעילות החשמלית במוח ומאתרת את אי הסדירות המשפיעה על החרדה. למטופל מותאמת תכנית טיפולים אישית שמביאה להקלה משמעותית בסימפטומים, בתפקוד ובאיכות החיים. הטיפול בחרדה מחזיר את המטופל לתפקוד בריא ומאפשר לו לקיים אורח חיים פעיל ותקין.

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים:


logo בניית אתרים