ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

תרופות טבעיות להפרעת קשב וריכוז – האם יש דבר כזה?

הפרעות קשב וריכוז הם מנת חלקם של לא מעט ילדים ומבוגרים בעולמנו. אם בעבר היו מנסים להסתיר את העניין הזה, כיום יש לעניין הזה מודעות גדולה מאוד. זוהי הסיבה שבגללה ככל הנראה אתם מחפשים אחר תרופות טבעיות להפרעת קשב וריכוז. תרופות יכולות להביא איתן תוצאות טובות מאוד, אך מצד שני הן מביאות איתן גם תופעות לוואי. מחפשים אחר דרך טבעית להתמודד עם הפרעות קשב וריכוז? אימון מוחי הוא ככל הנראה הפתרון הטוב ביותר עבורכם. פתרון שיאפשר לכם להביא את ילדכם אל מקום שבו הם יצליחו לממש את הפוטנציאל הטמון בהם.

תרופות טבעיות להפרעת קשב וריכוז


כיצד מתבצע אימון מוחי?


למראית עין זה יכול להישמע כמו דבר מורכב מאוד, אך בפועל צריך לדעת היכן לבצע אותו. אימון מוחי יכול להיות פשוט וקל כל עוד תשימו את האחריות בידיים הנכונות. אימון מוחי בשיטת נוירופידבק יכול להיות הפתרון שיביא לכם תוצאות מעולות. הקבלות שאיתן מגיעה שיטת הטיפול הזאת הן קבלות שאי אפשר לערער עליהן. אם כבר בחרתם בשיטת טיפול להתמודדות עם הפרעות קשב, חובה לבחור בשיטת הטיפול הנכונה. כאן אינכם נותנים לילדכם תרופות שונות, אך עדיין מצליחים להשיג תוצאות יוצאות מגדר הרגיל. תוצאות שיאפשרו לילדכם לשמור על ריכוז לאורך זמן.


האם הטיפול יעיל באותה המידה?

נדגיש כי אימון מוחי באמצעות נוירופידבק כמו שיטות טיפול אחרות מביא לאפקטיביות שונה בין מטופלים. מה שנכון עבור מטופל אחד זה לא בהכרח יהיה נכון עבור כל המטופלים האחרים. זוהי הסיבה שבגללה טרם ביצוע הטיפול עצמו מבצעים בדיקה מקיפה והתאמה של הטיפול עבור כל מטופל. כאשר מחפשים תרופות טבעיות להפרעת קשב וריכוז יש כאלה שחוששים לגבי האפקטיביות. חשוב להדגיש כי כאן מדובר על שיטה שהוכיחה את עצמה לאורך השנים האחרונות. לא מעט ילדים וגם מבוגרים שבחרו בשיטה הזאת שדרגו את אורח החיים שלהם. הם הגיעו למצב שבו אותן הפרעות קשב וריכוז כבר לא מטרידות אותם יותר.


מי רשאי לבצע את הטיפול?


הטיפול כשלעצמו הוא לא טיפול פולשני, ולכן הוא מתאים עבור כולם. גם מבוגרים וגם ילדים יכולים לבצע אותו ללא כל חשש וללא כל דאגה. הרי כמו שאתם בוודאי מתארים לעצמכם מדובר על טיפול שיש לו את כל האישורים הדרושים. טיפול שהוכיח את עצמו כיעיל בקרב מבוגרים וילדים רבים בכל מיני מצבים שונים. לא מעט מבוגרים וצעירים בחרו לטפל בהפרעות הקשב והריכוז שלהם באמצעות הטיפול הזה. אחרי שהצוות של "אלפא בריין סנטר" יבדוק את המטול הוא יקבל את האישור לבצע את הטיפול. כל מטופל שמעוניין לעבור את הטיפול עובר בדיקות מקיפות לאישור הטיפול. הבדיקות הללו מיועדות בין היתר גם בשביל להתאים את הטיפול עצמו.


כיצד מתבצע טיפול נוירופידבק להפרעות קשב וריכוז?


השלב הראשון רוצים לאתר את מקור הבעיה על מנת שהטיפול יהיה יעיל וממוקד. זה מה שהופך את הבחירה באופציה של תרופות טבעיות להפרעת קשב וריכוז לבחירה הנכונה. כיצד עושים זאת במרפאת "אלפא בריין סנטר"? על ידי בדיקת QEEG ממוחשבת שבמסגרתה ממפים את הפעילות המוחית של המטופל. כך אפשר לזהות פעילות מוחית שמוגדרת בתור פעילות שאינה תקינה.


השלב השני הוא השלב שבו בונים תוכנית אימון נכונה עבור המטופל. אחרי שמקבלים את תוצאות המיפוי, יהיה קל יותר להכין תוכנית אימון מותאמת אישית. כזאת שאמורה לשפר את מצבו של המטופל ולהפחית עד למינימום האפשרי את אותן בעיות קשב וריכוז. התוכנית נבנית ביחד עם המטופל כך שהיא מביאה לידיי ביטוי את הרצונות השונים שלו. המטרה היא שבסופה של הדרך המטופל יראה את התוצאה שאותה הוא רוצה להשיג.


השלב השלישי הוא האימון עצמו שבו המטופל עובר סדרה של פעולות שאמורות לשפר את מצבו. מדובר על טיפול הדרגתי, כזה שלא מביא תוצאות ביום בהיר אחד. הסבלנות של המטופל הכרחית מאוד על מנת שיהיה ניתן למדוד את ההצלחה בצורה אמינה. באימון עצמו משתמשים באלקטרודות אשר מנטרות את הפעילות החשמלית של המוח. המטופל לומד לשנות את הפעילות המוחית הלקויה ולשפר אותה בהתאם למשוב. עם הזמן ניתן לראות איך בעיות הקשב והריכוז הופכות להיות פחות משמעותיות מאשר בעבר.

logo בניית אתרים