טיפול OCD מתקדם עם אפקטיביות לטווח הרחוק

בחיפוש אחר ocd טיפול חשוב יהיה לבחון טיפול עם אפקטיביות לטווח ארוך, ולא טיפול כזה שמסייע רק כל זמן שמקבלים אותו, מה שמהווה תלות מסוימת. ocd זוהי הפרעה טורדנית כפייתית שמביאה איתה סבל ואי נוחות רבה. מטרת הטיפול היא להפחית את הסימפטומים המטרידים, להתמודד איתם בדרך יעילה, וגם למגר את אותם, ולהחזיר את החיים למסלולם התקין.

השאיפה הטבעית תהיה כי הטיפול יביא איתו תוצאות שיהיה ניתן להישען עליהן לאורך זמן. כך לא תמצאו את עצמכם חוזרים שוב לאותה הנקודה שבה אתם נמצאים בשלב הזה. הפרעה טורדנית כפייתית מייצרת מצב שבו מבצעים פעולות חוזרות ונשנות, ומגיעות מחשבות פולשניות ובלתי רצויות, באופן בלתי נשלט.

כיצד נהוג לטפל בהפרעה טורדנית כפייתית?

נכון להיום ניתן להגיד כי הטיפולים המוכרים אינם מהווים פתרון לכלל המתמודדים עם ההפרעה. זה נכון שלא פעם, ניתן לראות שיפור מסוים, אך לא תמיד מדובר בשינוי שיהיה ניתן להישען עליו. בחלק גדול מאוד מהמקרים מדובר על שינוי נקודתי, או מינורי, כזה שלא בהכרח יספק שקט לטווח הרחוק. מה גם, שלטיפולים שונים יש תופעות לוואי, כך שהבעיה בעצם עלולה להתרחב.

אתם מרגישים כי עד כה לא מצאתם את שיטת הטיפול הנכונה להתמודד עם בעית ocd? כיום ישנו טיפול מתקדם בדיוק עבורכם. טיפול נוירופידבק – אימון מוחי הוא טיפול OCD שכבר הראה תוצאות יוצאות מגדר הרגיל, גם ברמה המחקרית והמדעית הוא הוכיח את עצמו על פני שנים, והוא נפוץ במרכזי רפואה ברחבי העולם.

הטיפול מבוסס על כך שניתן לאמן את המוח ולהחזיר אותו לפעילות אופטימלית, שכן הפעילות שהשתבשה היא זו שאחראית בין היתר לסימפטומים ולקשיים שאתם חווים. הטיפול מטפל בבעיה מהשורש. במילים אחרות, אתם יכולים היום לאמן את המוח ולהיפטר מהמחשבות וההתנהגויות הלא רצויות, בטיפול קצר מועד, יעיל וממוקד.

טיפול OCD

באיזה אופן מתבצע טיפול נוירופידבק?

טיפול נוירופידבק מתבצע בהתאמה אישית לכל בעיה ולכל מטופל, ובהתאם ליעדים והמטרות של כל אחד. הדבר הראשון יהיה לבצע בדיקת  QEEG בעזרתה מזהים אזורים במוח עם פעילות החורגת מהנורמה, זוהי בדיקה לא פולשנית וללא כאב.

לאחר הבדיקה ניתן יהיה לנתח את הנתונים ולהתאים פרוטוקול טיפול אישי לכל אחד, תוכנית עבודה אישית לכל מטופל. מדובר על שיטה שמביאה איתה בשורה אמיתית עבור כל מי שסובל מהפרעות טורדניות כפייתיות.

מה חשוב לדעת על הטיפול?

מדובר על טיפול בטוח לגמרי, ללא תופעות לוואי או כאב. טיפול OCD לא צריך להיות כזה שמוציא אתכם מהשגרה או מהאיזון היומיומי שלכם. ניתן יהיה לטפל בהפרעות האלה גם כאשר ממשיכים לנהל שגרת חיים רגילה כפי שניהלתם עד כה. הטיפול מתבצע על ידי ידי אנשי מקצוע מנוסים שמלווים אתכם לאורך כל מהלך הטיפולים, מודדים ביחד אתכם את השיפור, ומסייעים לכם לבצע את הטיפול במקסימום יעילות, על מנת שתוכלו להשאיר את ההפרעות הטורדניות הרחק מאחוריכם.

מהם אחוזי הצלחה של טיפול נוירופידבק?

אפשר להגיד בפה מלא כי ocd טיפול נוירופידבק מביא איתו אחוזי הצלחה גבוהים מאוד. בשונה משיטות טיפול אחרות שקשה מאוד לאמוד את סיכויי הצלחה, כאן זה מאוד פשוט. ניתן לראות כי כל מטופל שמגיע מגויס לתהליך רואה הצלחה בקנה מידה ניכר. המטופל שנכנס לטיפול בתחילת הדרך, הוא לא אותו המטופל שיצא ממנו בסוף התהליך. כך שאם נמאס לכם לחיות במצב שבו המחשבות וההתנהגויות מנהלות אתכם ושולטות בחייכם – תדעו שיש מה לעשות. טיפול נוירופידבק הולך לשנות את החיים שלכם מקצה לקצה, כל זאת עם תוצאות מוכחות. אינכם צריכים להאמין להבטחות שנזרקות לחלל האוויר מבלי שיש להן כיסוי. כאן מדובר על שיטה טיפולית להפרעות טורדניות כפייתיות שמגיעה עם קבלות.

טיפול OCD באלפא בריין סנטר

רוצים לשים סוף לבעיות שמשבשות לכם את שגרת החיים? זה בהחלט הזמן לפנות לאלפא בריין סנטר. המרכז בניהולה של ד"ר נתנאל (Ph.D), מציג טיפול בשיטות המתקדמות ביותר. במקום תוכלו למצוא אנשי מקצוע מהשורה הראשונה שיספקו לכם ליווי אישי לכל אורך הדרך. המטרה הסופית תהיה להחזיר את החיים שלכם בחזרה לשגרה מלאה. אין סיבה שתהיו במצב שבו אתם מתקשים לעשות כל מיני פעולות בסיסיות בגלל חסמים שונים. רוצים להעלים את ה-ocd? כל מה שאתם צריכים לעשות זה רק להגיע למקום ולהתחיל לקבל את הטיפול המתקדם.

טואול - בניית אתרים