ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

טיפול בהפרעות קשב וריכוז בשיטה מתקדמת


ילדים עם הפרעות קשב וריכוז מוצאים את עצמם בסיטואציות לא נעימות בלשון המעטה. ההתמודדות היומיומית עם הסימפטומים הנלווים מקשה עליהם מבחינות רבות. מה שעבור ילדים אחרים נראה כמו דבר קל ופשוט, עבור ילדים עם הפרעות קשב זה כמעט בלתי אפשרי. גם ההורים לילדים הללו מתמודדים עם קשיים לא מעטים, כאשר הרצון הטבעי יהיה להעניק לילד את הטוב ביותר. השימוש בתרופות לא תמיד מהווה פתרון, כל שכן כאשר יש תופעות לוואי שרק מסבכות את המצב. מהיום אפשר לדעת כי ישנה שיטת טיפול אחת שמנצלת את הטכנולוגיה והקידמה, ומשאירה את בעיות הקשב מאחור.


מדוע הטיפולים הקיימים לא יעילים לכל הילדים ?


אי אפשר להגיד באופן חד משמעי כי טיפול בהפרעות קשב וריכוז על ידי תרופות לא יהיה יעיל. אך ניתן לראות כי ישנם מצבים רבים שבהם הטיפול התרופתי לא נושא פרי, ויש לכך כל מיני סיבות. רופאים מספרים כי האפשרויות העומדות לרשותם מוגבלות, שכן ישנם סוגים שונים של בעיות קשב והטיפול לעומת זאת הוא אחיד, ללא התייחסות לפרמטרים ייחודיים הקשורים בבעיה הספציפית של כל ילד, למעשה, גיל ומשקל הם הפרמטרים היחידים שניתן להתייחס אליהם כאשר מתחילים טיפול תרופתי.


זו הסיבה שהורים רבים מחפשים אחר פתרון טיפולי אחר, כזה שיסייע לילד שלהם ולקשיים הספציפיים שאיתם הוא מתמודד, השאיפה הטבעית של הורים רבים תהיה למצוא דרך אפקטיבית ויעילה יותר שתסייע לילד שלהם להתמודד עם בעיות הקשב והריכוז בצורה בטוחה ויעילה.


מהי האלטרנטיבה שקיימת בשוק?


אלטרנטיבה לטיפול התרופתי יכולה להיות טיפולים ומטפלים שונים כאשר הסיוע יהיה באופן נקודתי. בל נשכח כי הפרעות קשב וריכוז הן הפרעות רפואיות, בדיוק כך אתם צריכים להתייחס אליהן. ולכן גם אם תהיה התקדמות מסוימת, מהטיפולים השונים, יהיה מדובר על התקדמות נקודתית בלבד. המטרה שלכם תהיה לבחור בשיטת טיפול שתסייע למכלול הקשיים של הילד ותספק לכם שקט לטווח הרחוק. הרי הפרעות קשב וריכוז הן הפרעות שנוטות להימשך, ולשבש את שגרת החיים הרגילה, ואף להשפיע בבגרות. בתור הורים לילדים שסובלים מהבעיה הזאת, הרצון הטבעי יהיה לדעת כי לא עשיתם לעצמכם קיצורי דרך ונתתם לילד את הדרך להתמודד ולהתגבר על הבעיה.


טיפול בהפרעות קשב וריכוז


לאמן את המוח לשנות הרגלים


הפרעות קשב וריכוז מתפתחות עם השנים ומגיעות בעצימות שונה אצל ילדים שונים. ילד אחד עם הפרעות קשב וריכוז לא יהיה דומה לילד אחר. הפתרון הנכון להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז יהיה פתרון שמותאם לכל מטופל. טיפול בהפרעות קשב וריכוז באמצעות נוירופידבק הוא ללא ספק בשורה של ממש. מדובר על דרך בטוחה לאפשר לילד לאמן את המוח שלו ולהחזיר את הפעילות המוחית למצב אופטימלי, להחזיר את הדפוסים שהשתבשו למצב תקין, אימון מוחי הוא ללא ספק טיפול מומלץ לילדים עם בעיות קשב, ולהורים שמחפשים פתרון יעיל ואפקטיבי ויש גם בונוס, הטיפול אינו תרופתי ושומר על ההישגים שלו לאורך זמן.


כל ילד מקבל את הטיפול הנכון עבורו


אז מה גורם לטיפול נוירופידבק להיות הטיפול האידיאלי עבור הפרעות קשב וריכוז? מה שמייחד את הטיפול הזה בשונה מטיפולים אחרים זה שהוא מותאם לכל ילד באופן אישי. כל ילד עובר בדיקה מקיפה שמטרתה העיקרית תהיה להבין בדיוק מהי הסיבה להפרעות הקשב הקיימות. מיד לאחר מכן יהיה ניתן לבנות לכל ילד תוכנית אישית שאמורה לפתור את הבעיה. תוך זמן קצר יהיה ניתן כבר להתחיל את הטיפול שאמור להביא תוצאות חד משמעיות. ילדים שעד לא מזמן סבלו מהפרעות קשות של קשב וריכוז ימצאו את עצמם נחשפים למציאות שונה. מציאות שבה הם לא יהיו טרודים מאותן בעיות שמבדילות אותם מהילדים האחרים בני גילם.


טיפול בהפרעות קשב וריכוז באלפא בריין סנטר


מרכז אלא בריין סנטר בניהולה של ד"ר נתנאל (Ph.D) הוא המקום הנכון להתמודדות עם הפרעות קשב וריכוז. מדובר על מרכז שמטפל דרך קבע בילדים עם הפרעות קשב וריכוז בדרגות חומרה שונות. עד כה נרשמה הצלחה אדירה בכל מה שקשור לפתרון הבעיות הללו אצל ילדים שונים. הצוות של המרכז מגיע עם ניסיון עשיר, כאשר כל אחד מאנשי המקצוע מומחה בתחומו. הצוות מלווה את הילד ביחד עם הוריו לכל אורך הדרך, עד להשגת המטרה הרצויה. הגיע הזמן כי תשאירו את הפרעות הקשב והריכוז מאחור ותעניקו לילדכם את היכולת להתקדם ולממש את היכולות והכישורים שלהם.


logo בניית אתרים