ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. אודות
  3. טיפול נוירופידבק אצלכם בבית

טיפול נוירופידבק: מה זה, למי זה טוב, ואיך מתחילים? 

אז מה זה טיפול נוירופידבק?

טיפול נוירופידבק, כידוע, מסייע בהתמודדות עם בעיות חרדה, דיכאון, כפייתיות והפרעת קשב וריכוז, ועוד בעיות הקשורות לפעילות מוחית לא מיטבית כמו אוטיזם ולקויות למידה שונות.

 

נוירופידבק זוהי שיטה שבה מאמנים את המח ומחזירים את הפעילות המוחית לתפקוד אופטימלי. הטיפול מורכב מאימונים חוזרים ונשנים למוח, תהליך למידה קצר יחסית של מספר חודשים, כשבסופו של דבר הלמידה מוטמעת והתוצאות נשמרות לאורך זמן, ככל שהאימונים מתקדמים, מגיע ביחד עם השיפור בפעילות המוחית גם השיפור שאתם מצפים לו, הפחתת סימפטומים מציקים, שיפור בכל המדדים והשגת איכות חיים טובה יותר.

 

טיפול נוירופידבק בבית, איך בדיוק? 

במרכז "אלפא בריין סנטר" המוביל בארץ בטיפולי נוירופידבק מתקדמים בשיטה ייחודית, יש בשורה חדשה לישראלים, מעתה ניתן יהיה לקבל את הטיפולים גם בבית, בפיקוח צמוד, בקרה ותמיכה של אנשי מקצוע לכל אורך הטיפולים, ולאחר יעוץ ובדיקה מקדימה שיתבצעו במכונים בבני ברק, ירושלים ואשדוד, מפגש אחד בלבד במכון וכל השאר אצלכם בבית.

 

טיפול נוירופידבק ביתי מתבצע במכשור מתקדם שכל אחד מקבל לביתו, מבית BrainMaster Technologies, ובעל תקן FDA 510K  , הטיפול יתבצע לאחר בדיקת  QEEG שממפה את פעולת המח ומזהה מוקדים הזקוקים לאימון, ובהתאם לפרוטוקול טיפול ייחודי מותאם אישית לכל אחד.

 

הטיפול אינו אחיד לכולם, ומכאן היעילות הגדולה שלו, המכשור שכל אחד יקבל לביתו מאפשר כיוון של פרמטרים ומדדים רבים, ושימוש בסוגים שונים של פרוטוקולים בהתאם לצורך של כל אחד, הוא גם מאפשר מדידה אישית של אפקטיביות ותוצאות הטיפול באופן אינדיבידואלי, כך שגם בבית, אתם יכולים לקבל טיפול נוירופידבק באיכות ומקצועיות ברמה הגבוהה ביותר.

 

לכל מטופל יהיה ערוץ קשר ישיר עם מי שילווה אותו, יפקח על איכות הטיפול, ויקבל דיווח בסיום כל טיפול המופק מן המכשור הביתי, שיתקבל כמשוב, על מנת לבחון את תוצאות הטיפולים.

 

כמה דברים שכדאי לדעת על נוירופידבק

כיום כבר ברור שטיפול נוירופידבק מהווה פתרון למגוון בעיות מורכבות, בין כטיפול יחיד בפני עצמו, ובין כטיפול נלווה לצד טיפולים נוספים, כך שגם אם אתם מטופלים כיום בטיפולים שונים ולא רואים הטבה משביעת רצון, או אם אינכם מטופלים וברצונכם להתחיל דווקא את הטיפול הזה בגלל כל היתרונות שלו, הטיפול הביתי יכול להתאים לכם ולהשיג עבורכם את המטרה.

 

טיפול נוירופידבק ביתי מבית "אלפא בריין סנטר" זהו טיפול קונבנציונלי שאינו תרופתי, ללא תופעות לוואי או כאב, ואינו פולשני בשום צורה. לטיפול הוכחות מדעיות ומחקריות, והוא כאמור מתבצע במרכזים רפואיים מובילים בעולם, הטיפול מתאים לילדים, נוער ובוגרים.


הוכחות מחקריות ליעילות טיפול נוירופידבק

טיפול נוירופידבק הוכח מדעית ומחקרית. במשך השנים נעשו מחקרים רבים שמעידים על אפקטיביות הטיפול בהפרעות ובקשיים השונים. כאן תוכלו לקרוא מחקרים שהתפרסמו בירחונים רפואיים ברחבי העולם ותוכלו לצפות גם בפרסום המחקר המקורי.


חיזרו אלי, אני מעוניין בפרטים על טיפול נוירופידבק ביתי 

logo בניית אתרים