1. דף הבית
  2. /
  3. במה המרכז מטפל
  4. /
  5. מיגרנות

על מיגרנות

מיגרנה מתאפיינת בכאבי ראש עזים ויכולה להימשך בין שעות בודדות למספר ימים. לעיתים קרובות המיגרנה מלווה בבחילות, הקאות ורגישות גבוהה לאור ולרעש. מיגרנה עשויה להשבית את האדם הסובל ממנה מתפקוד.

הטיפולים הקונבנציונליים למיגרנה אינם נותנים תמיד מענה מלא ומשיגים את השיפור הרצוי. לעומת זאת, אימון מוחי הוכח מדעית ומחקרית כיעיל עד מאוד בהפחתת עוצמת המיגרנה, ירידה בעוצמת הכאב ותדירות ההתקפים. 

טיפול במיגרנות באמצעות נוירופידבק, אימון מוחי

מיגרנה היא הפרעה הנובעת, בין היתר, מפעילות בלתי סדירה של המוח. הבשורה – אימון מוחי משפר את אי הסדירות ומפחית את הסימפטומים המלווים את המתמודדים עם הפרעה זו.

NeuroFeedback – נוירופידבק היא שיטת טיפול מתקדמת שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה.


הטיפול בנוירופידבק מותאם אישית לכל מטופל, בהתאם לפעילות החשמלית במוח שנבדקת באמצעות בדיקת  QEEG. בדיקה זו מאתרת את אי הסדירות במוח המשפיעה על המיגרנה ולפיה נקבעת תכנית טיפולים. בתמונת הפעילות המוחית לפני ואחרי הטיפול בנוירופידבק אצל מטופלים עם מיגרנות ניתן לראות באופן ברור את השיפור. 

טיפול במיגרנות באלפא בריין סנטר

במרכז לשיפור תפקודי המוח אלפא בריין סנטר אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב שנים בתחום הטיפול באמצעות אימון מוחי בנוירופידבק, ביופידבק וCBT  - טיפול התנהגותי קוגניטיבי.

הודות לטיפול במרכז, מטופלים רבים עם מיגרנות הצליחו לשפר את איכות החיים ורמת התפקוד שלהם בצורה משמעותית.

הטיפול אינו פולשני וללא כאב ובמהלכו המטופל לומד לווסת את הפעילות המוחית הקשורה להפרעה ממנה הוא סובל. כאשר אי הסדירות בפעילות המוחית משתפרת, יחד איתה משתפרים מדדי התסמינים של ההפרעה והשיפור נשמר לטווח הארוך.

מיגרנות הן בדרך כלל כרוניות אך הטיפול בהן באמצעות אימון מוחי משיג תוצאות שיפור באופן שטיפולים אחרים לא הצליחו ומשמר את תוצאותיו לטווח ארוך.


אלפי מטופלים מרוצים

85% הצלחה

טיפול לא פולשני וללא תופעות לוואי

מוכח מדעית ומחקרית

טיפול מותאם אישית

מטפלים בעלי הכשרה וניסיון

תוצאות בזמן קצר - נשמרות לטווח ארוך

בקרה ופיקוח בכל הטיפול


 מגיל 16 אני עם מיגרנות. בזכות הטיפול במרכז אני לא זקוקה יותר למשככי כאבים. הייתי נוטלת אותם באופן קבוע. הטיפול הזה הוא היחיד שעזר לי.

טואול בניית אתרי אינטרנט