ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

ספק של משרד הבטחון מס' 0011027986

  1. דף הבית
  2. במה המרכז מטפל
  3. סכיזופרניה

טיפול בסכיזופרניה

סכיזופרניה היא הפרעה נפשית כרונית מורכבת אשר ההתמודדות אתה היא לאורך כל החיים. סכיזופרניה מתאפיינת בעיוות בוחן המציאות, הזיות, מחשבות שווא, ירידה קוגניטיבית, פגיעה בזיכרון, קשב, חשיבה ודיבור. 


הפרעת סכיזופרניה ניתנת לשליטה על ידי מתן טיפול תרופתי מתאים, אך טיפול זה אינו נותן תמיד מענה מלא לכולם. טיפול משלים באמצעות אימון מוחי מפחית את התסמינים ומשפר את איכות החיים של המתמודדים בצורה כה משמעותית, שמאפשרת להם ולכל המשפחה איכות חיים הרבה יותר טובה.

טיפול בסכיזופרניה אלפא בריין סנטר

במרכז לשיפור תפקודי המוח אלפא בריין סנטר אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון רב שנים בתחום הטיפול באמצעות אימון מוחי בנוירופידבק, ביופידבק וCBT - טיפול התנהגותי קוגניטיבי.

המרכז מטפל באנשים עם סכיזופרניה באמצעות טיפול נוירופידבק - אימון מוחי שאינו מחליף טיפול תרופתי, אך מצליח להפחית את הסימפטומים ויכולת התפקוד של המתמודדים עם ההפרעה.


הודות לטיפול במרכז, מטופלים רבים עם סכיזופרניה הצליחו לשפר את איכות החיים ורמת התפקוד שלהם בעזרת טיפול נוירופידבק בסכיזופרניה בצורה משמעותית.

אפשר לחיות טוב יותר עם סכיזופרניה

לקביעת פגישת התאמה לטיפול

אלפי מטופלים מרוצים

87% הצלחה


לא פולשני, ללא תרופות


מוכח מדעית ומחקרית

טיפול מותאם אישית

מטפלים בעלי הכשרה וניסיון

אפקטיבי לטווח ארוך

ללא תופעות לוואי

 היא יותר נוכחת. הרבה פחות מנותקת. אפשר לדבר אתה. היא מתעניינת לאן אנחנו יוצאים ומביעה רצון להצטרף. לפני הטיפול כל זה לא היה. הטיפול שלכם הצליח לשנות לנו את החיים.טיפול בסכיזופרניה באמצעות נוירופידבק

סכיזופרניה היא הפרעה נפשית כרונית הנובעת, בין היתר, מפעילות מוחית בלתי סדירה. הבשורה - ניתן להתמודד איתה טוב יותר באמצעות אימון מוחי בנוירופידבק.

NeuroFeedbackנוירופידבק היא שיטת טיפול מתקדמת שבה המטופל מתרגל ומאמן את המוח לפעול באופן אופטימלי. באמצעות טיפול בנוירופידבק ניתן להשפיע על הפעילות המוחית הבלתי סדירה, לווסת ולנרמל אותה.

בדיקת QEEG ממפה את הפעילות החשמלית במוח ומאתרת פעילות מוחית שאינה מיטבית. באמצעות בדיקה זו ניתן לזהות אזורים במוח, שאינם פועלים באופן תקין אצל אנשים עם סכיזופרניה ולטפל בהם.


הטיפול בנוירופידבק באנשים עם סכיזופרניה מביא להקלה משמעותית בסימפטומים כמו: שיפור מוטיבציה, יכולת קוגניטיבית, הסתגרות והתרחקות מחברה. לתסמינים אילו אימון מוחי נותן מענה טוב יותר מטיפולים קונבנציונאליים. 

לתיאום פגישת ייעוץ

השאירו פרטים:


logo בניית אתרים